Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Voopoo V.SUIT Pod Kit Elektronik Sigara
#1
Voopoo V.SUIT Pod Kit Elektronik Sigara
[Resim: 536x100-536x100.png]
Voopoo V.Suit Pod kit elektronik sigara, Voopoo tarafından üretilmiştir ve 1200mAh dahili batarya kapasitesine sahip pod sistemli bir elektronik sigara cihazıdır.
 
Voopoo V.Suit Pod içerisinde GENE Chipi yer almaktadır. GENE Chipi sayesinde 40W’a kadar ayarlanabilir ateşleme gücü bulunmaktadır. GENE Chipi sayesinde ayarlanabilir ateşleme gücünün yanı sıra, birçok güvenlik özelliği cihaz içerisinde bir arada bulunmaktadır. Birçok güvenlik özelliğinin cihaz içerisinde bir arada bulunması, konforlu vaping deneyiminin ve işlev odaklı tasarımın vaat edilmesini sağlamıştır.
 
V.Suit Pod Kit üzerinde OLED ekran bulunmaktadır. Bu ekranın boyutu, 0,54 inçtir. OLED ekran sayesinde, puff sayısı da dahil olmak üzere cihazla alakalı birçok önemli veri kullanıcılara basit ve estetik özellikteki arayüz ile sunulmaktadır. Pod kit içerisinde yer alan PnP MTL Podu, 2ml’lik likit doldurma kapasitesine sahiptir. PnP MTL Podu, 0,8ohm Pnp-TR2 Coil ve 1,2ohm PnP-TR1 Coil ile birlikte gelmektedir.
 
MTL içimin yüksek performanslı olabilmesi için tasarlanan Coillerin dışında, PnP MTL Pod, 0,3ohm ve üzerindeki direnç değerlerine sahip tüm PnP Coiller için kullanım imkanı sağlamaktadır. V.SUIT Pod kit ayrıca, Voopoo markasının kullanıcılar tarafından sevilen, Drag S ve Drag X PnP pod kartuşlarıyla da uyumlu çalışabilme imkanını kullanıcılarına sunmaktadır.
 
Voopoo V.SUIT Pod Kit elektronik sigarasını Type-C USB portuyla hızlı bir şekilde şarj edip, gün içerisinde kesintisiz bir şekilde kullanım imkanı sunmaktadır. Elektronik sigara kullanıcılarının cihaz kullanımlarını en işlevsel olacak şekilde GENE Chipsetiyle birlikte, 7 farklı güvenlik özelliği de cihazla birlikte gelmektedir.
[Resim: voopoo-v.suit-pod-kit-elektronik-sigara-750x750.jpg]
Ürünün ağırlığı sadece 69 gramdır. Cihazın oldukça hafif olması, taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Taşıma kolaylığının yanında, konforlu bir kullanım sunmak için, kompakt yapıya sahiptir. Başta MTL içim olmak üzere, daha pek çok farklı içim stillerine, V.SUIT Pod Kit ile erişebilirsiniz. Farklı içim stillerine erişebilmesi için ve ideal düzeydeki performansa ulaşılması için, PnP coiller Voopoo V.SUIT Pod Kit elektronik sigara içerisinde sunulmuştur.
 
Voopoo V.SUIT Pod Kit Başlangıç Paketi Ürün İçeriği
 
Voopoo elektronik sigara üreticisine ait olan V.SUIT pod kit elektronik sigara modeli 40W ayarlanabilir güç değerine ve GENE Chipset yonga setine sahiptir. Voopoo V.SUIT Pod Kit Elektronik Sigara ürününün elektronik sigara içiminde başlangıç seviyesinde olan kişileri için hazırlamış olduğu başlangıç paketinin ürün içeriği şu şekildedir:
 
Ürün boyutu; 100mm uzunluk ve 26,5mm genişlik çapındadır.
Cihaz içerisinde dahili olarak yer alan bataryanın kapasite boyutu, 1200mAh’dir. Bu batarya sürekli olarak şarj edilebilme özelliğine sahiptir.
Cihazın güç çıkış aralığı ise, 5-40W arasıdır.
Voltaj çıkış aralığı; 3,2V ile 4,2V’dur.
Direnç aralığı ise; 0,3ohm ile 3,0ohm’dur.
Cihazın dış gövdesi, çinko alaşımlı şasi yapısındadır.
Tek ateşleme düğmesiyle hızlı içim imkanı sunar ve OLED ekranı sayesinde cihaz hakkındaki tüm veriler, cihaz üzerinden görüntülenebilmektedir.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi