Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwell CALIBURN G 15W Pod Mod Kit
#1
Uwell CALIBURN G 15W Pod Mod Kit
 
Uwell Caliburn G elektronik sigara, pod sistemine sahiptir ve performansla kolaylığın mükemmel seviyede kombinasyonunu kullanıcılarına sunar.
 
Uwell Caliburn G serisi elektronik sigara modelini kullanan kişiler, performansla kolaylığın en üst seviyede birleşimine şahit olacaklardır. Sahip olduğu bu kolaylık ve performans birleşimi, tamamen lezzete odaklanan bir pod sistemiyle oluşturulmuştur.
 
Caliburn G Kit, kullanan kişilerin ceplerine dost olarak tasarlanarak, tek düğme düzenine sahiptir. Basit bir arayüze sahip olan model, bunun yanı sıra kolay bir açık bölme sistemi sağlamaktadır. Bu açık bölme sistemi, elektronik sigara kullanmaya yeni başlayan kişiler için mükemmel bir başlangıç olmasını sağlayacaktır.
 
Uwell Caliburn G Kit model elektronik sigarayı kullanan kişiler, ürünün taşınmasında hiçbir sıkıntı yaşamamaktadırlar. Çünkü ürün oldukça hafif ve kolay bir çerçeveye sahiptir. Hafif ve kolay çerçevenin yanı sıra, ince bir tasarımla da kullanıcılarını karşılamaktadır. Uwell Caliburn G 15W pod mod kit içerisinde 690 mAh dahili pil bulunmaktadır. Bu pil, kullanıcılara daha fazla güç sağlayarak, pil ömrünün uzatılabilmesi için orijinal Caliburn bataryasına yapılmış olan büyük bir güncellemedir.
[Resim: uwell-caliburn-g-15w-pod-mod-kit-750x750.jpg]
Elektronik sigarayı şarj etmek, Type-C USB bağlantı noktası ve 1,5A şarj işleviyle eskisine göre normalden çok daha hızlı olmaktadır. Uwell Caliburn G kit, maksimum 15W gücüne sahip olarak kompakt bir cihaz olma özelliği taşımaktadır. Bu özelliğiyle kullanıcılar için gerçek bir etkiye sahiptir ve harika bir elektronik sigara deneyimi ve tat sunmaktadır.
 
Uwell CALIBURN G 15W Pod Mod Kit Özellikleri
 
Basit arayüzü, kolay kullanımı ve cep dostu olan Uwell Caliburn elektronik sigaranın sahip olduğu tüm özellikleri şu şekildedir:
 
Maksimum 15W çıkış gücüne sahip ve sistemde dahili olarak bulunan 690 mAh batarya
Cihazın şarj işlemleri için, 1,5A giriş-çıkış gücüne sahip C tipi USB şarjı
Sadece 5 tıkla cihazın hızlıca kilitlenip, açılabilmesi
Çift ateşleme mekanizmasıyla daha hızlı kullanım
Cihazın üst bölümünde yapılan dolgu tasarımıyla, 2 ml doldurma kapasitesine sahip kartuş
Cihazda 2 farklı hava akışı sağlanmaktadır. Bu hava yolu ustaca tasarlanmıştır ve sınırlı özellikte MTL ve DTL çekimine sahiptir.
Uwell Caliburn G 15 Pod Mod Kit Ürün Paketinin İçeriği
 
Uwell Caliburn G 15 pod mod kit elektronik sigara ürününü alan kişiler, ürüne bir paketle sahip olmaktadırlar. Ürünün alımında kişiye verilen paket içerisinde birçok yan ürün vardır ve bu yan ürünler, elektronik sigaranın stabil kullanılabilmesi için gerekli olan ürünlerdir.
 
Uwell CALIBURN G 15W Pod Mod Kit ürünün paketi içerisinde yer alanlar şu şekildedir:
 
1 adet Uwell Caliburn G Pod Sistemi kiti
1 adet Uwell Caliburn Pod sistem kartuşu
1 adet cihazın şarj edilmesini sağlayacak C tipi USB kablosu
1 adet cihaz kullanımının nasıl olmasını anlatan kullanım kılavuzu
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi