Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mikro beton , mikro beton ankara , mikro beton zemin
#1
Mikro Beton Uygulaması
[Resim: logo.png]
Mikro beton epoksi termoset grubunda yer alan zemin kaplamalarından bir tanesidir. Suya ve asite son derece dayanıklı olan ürün kullanım özelliklerini uzun zaman kaybetmemektedir.
 
Mikrobeton, yüksek mekanik özelliklere sahip, zeminlerde son kat kaplama olarak kullanılan ürünlerden bir tanesidir. Mikrobeton ile oluşturulan zeminlerin en büyük avantajlarından bir tanesi aynı gün içerisinde üzerinde yürünebilir olmasıdır. Mikrobetonlar pürüzsüz ve dekoratif zeminler oluşturulmak için kullanılır.
[Resim: ankaraepoksizemin.jpg]
Dış ortamlara yüksek dayanım göstermesi bu beton türünün sıklıkla kullanılmasına neden oluyor. Mikro beton zemin estetik malzemelerle bir arada bulunarak yapıyı korumak için geliştirildi.
 
Mikro Beton Hizmeti Alın
 
Firmamız epoksi zemin kaplama konusunda beklentilerinize en iyi şekilde cevap verebiliyor. Profesyonelliğimiz bizleri bir adım öne çıkarıyor. Firmamız mikro beton alanında beklentileri karşılıyor. Siz değerli müşterilerimize çağdaş ve garantili çözümler sunabiliriz.
[Resim: epoksiankara.jpg]
Üretimini gerçekleştirdiğimiz mikro beton ürünleri ile zeminlerimiz çok özel bir hale geliyor. Her projemiz uzman ekiplerimiz tarafından denetleniyor. Tecrübeli uygulama ekiplerimizle beklentilere tam olarak yanıt veriyoruz. Firmamız tam istenilen zamanda projeleri teslim edebiliyor. Mikro beton Ankara olarak her geçen gün daha fazla kişiye ulaşıyoruz. Çalışmalarımızı görmek isterseniz internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
 
https://anovis.com.tr/
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi